הכוונה מקצועית

 

בעידן ובחברה המודרנית היום השאיפה להגשמה עצמית נעוצה במקצוע בו מעוניינים לעסוק ולתרום לו. שוק התעסוקה הינו מורכב ודינמי המספק אפשרויות רבות התורם לבלבול או חוסר בהירות בנוגע לתחום העיסוק ובדבר יכולות והכישורים הנדרשים אליו.

חשיבות הייעוץ והכוונה תעסוקתית

חשיבות בחירת הקריירה והכיוון בחיים משפיעה רבות על התחומים השונים בחייכם, בניהם מידת האושר, מידת הביטחון הכלכלי שיש לכם, הסיפוק שיש לכם בחיים, אפשרויות קידום. לכן, ניתן להיעזר בשירותיה של חברת ייעוץ והכוונה מקצועית אשר תאבחן אתכם באמצעות מבדקים שונים הבוחנים את יכולתכם וכישוריכם שבסופה יבשרו לכם איזו קרריה מתאימה עבורכם בהתאם לאישיות, תהליכי חשיבה, עניין לצד הניסיון ההשכלתי והתעסוקתי הקודם שלכם. ההכוונה המקצועית הינה אינדיקציה טובה ויעילה מאוד לבחינת ובחירת הקריירה לחיים.

אבחון מכון פילת והתהליכים הנעשים בו

על מנת לבחון, לייעץ ולקבל הכוונה מקצועית בצורה הנכונה והמדויקת ביותר יש לעבור חשיפת מקומות  הכוח והעוצמה הפנימיים שלכם על מנת לזהות את מקורות הקושי ולהתאים את מכלול האישיות לתחומי העיסוק והלימודים האטרקטיביים עבורכם.

השלב הראשון מתמקד בכם, שמטרתו נועד להכרות אתכם ולמפות את הכיוונים והיכולות שלך. בשלב זה תעברו יום אחרון מלא אשר כולל מילוי שאלונים במחשב בהם ייבדקו מאפייני האישיות, הכישורים הקוגניטיביים והנטיות התעסוקתיות והלימודיות שלכם. בנוסף לך, תעברו סימולציה קבוצתית בסיוע של פסיכולוג/ית או יוצע/ת תעסוקתי שיידע להמליץ בהמשך התהליך של ייעוץ והכוונה תעסוקתית. בשלבו השני של התהליך, תעברו שיחה בה ינתחו את תוצאות יום האבחון, תוך שיח שבוצע עם הפסיכולוג/ית או היועצ/ת תעסוקתי על מאפיינים התעסוקתיים, השיקולים והרצונות שלכם. חשוב לציין כי בשיחה עם היועץ או הפסיכולוג אתם עוברים על רשימת המקצועות תוך דיון וחשיבה על הכיוונים שנמצאו נכונים עבורכם. בשלב השלישי של התהליך, בסיומו, תעברו שיחת סיכום והמלצות להמשך הדרך שלכם המבוססת על כל התהליך שבעברתם בייעוץ והאבחנה, השיחה והכלים שקיבלתם מהמכון.

הכוונה מקצועית עם פילת

לפילת צוות יועצים מנוסה ומקצועי אשר יעזור לכם בכל אחד מהשלבים הכרוכים בתהליך של ייעוץ ואבחנה מקצועית. קבוצת פילת בעלת ותק של 40 שנה ופועלת מאז 1974 ונחשבת לחברת המיון המובילה בישראל. בשנים האחרונות צמחה פילת מחברת מיון וגיוס מובילה לקבוצה חדשנית אשר מספקת שירותים מגוונים לעולם התעסוקה ומאפשרת ריבוי של כלים ומעריכים, מבחנים ממוחשבים. בין שירותינו אנו מספקים עבור הפרט ייעוץ והכוונה מקצועית בניהול קריירה, כישורי תעסוקה וייעוץ כללי ועבור ארגונים השונים אבחון וגיוס, ייעוץ ארגוני, הדרכה ולמדיה ארגונית, מחקר ופיתוח, HT TECH , HR OUTSOURCING. כמו כן, פילת עובדת עם לקוחות אשר מובילים במשק הישראלי ומשתפת פעולה עם גופים בולטים בכל המגזרים, העסקיים, הציבוריים והממשלתיים. אנו מאמינים שביחד נעצב את עולם התעסוקה של המחר.

מחפשים ייעוץ והכוונה מקצועית? התקשרו אלינו עוד היום בטלפון 03-7679222 וביחד נעצב את עולם התעסוקה של המחר.