גיוס עובדים באמצעות מכון אבחון

 

גיוס עובדים היא משימה לא קלה ומורכבת. על מנת לגייס את העובדים הטובים והמוכשרים ביותר יש צורך בתהליך סינוני הכולל כמה שלבים. בסיום התהליך ניתן לגייס את העובד בהתאם לתפקיד, הניסון והתכונות הנדרשות לכך.

תהליך גיוס עובדים באמצעות מכון אבחון?

על מנת לגייס את המועמדים המתאימים והמוכשרים ביותר למשרה המוצעת, יש צורך בתהליך סינון קצר שעל המועמד לעבור בטרם קליטתו בחברה. תהליך גיוס עובדים באמצעות מכון אבחון זה כולל את השלבים הבאים:

פרסום המודעה- השלב הראשון הוא פרסום המודעה למשרד באתרי דרושים, עיתונים, רשתות חברתיות ועוד באמצעות חברת ההשמה. לאחר פרסום המודעה מתחיל הסינון הראשוני בהתאם לדרישות המשרה והניסיון הדרוש לכך. לאחר סינון זה ומיון המתמודדים ניתן לעבור לשלב הבא שהוא סינון טלפוני ראשוני בטרם ההגעה לחברת ההשמה.

סינון טלפוני ראשוני- בסינון הטלפוני הראשוני בודקים את התאמת המועמד לתפקיד בהתאם לכישוריו וניסיונו בתחום המבוקש. בסינון זה נשאלים שאלות לגבי הניסיון של המועמד, מקומות עבודות שונים שעבד, כמה שנים יש לו ניסיון בתחום, האם למד במוסדות שונים ועוד. באמצעות הסינון שכולל בין היתר גם את טון הקול, והתרשמות אישית של המועמד ניתן להמשיך בתהליך. במידה והמועמד אינו נשמע מופסק תהליך הגיוס והמועמד לא מוזמן להמשך תהליכי הסינון.

ראיון בחברת ההשמה+ מבחנים- לאחר הסינון הטלפוני הראשוני מגיע השלב שבו מגיע מזמנים את המועמד לחברת ההשמה ומבצעים לו ראיון אישי, לאחר שעבר את הריאיון האישי מוזמן המועמד ליום מבחנים בחרת ההשמה שבהם עליו לעבור במשך יום שלם מבחנים מעשיים ועיוניים לשם התאמה לתפקיד. בנוסף לכך, רצוי להגיע לראיון עם המלצות שונות על מנת להגביר את הסיכויים להתקבל לתפקיד.

ראיונות אצל החברה- בשלב האחרון בגיוס עובדים באמצעות  מכון אבחון, מגיע המועמד לריאיון עבודה אצל מנהל החברה בחברה בה הוא אמור לעבוד. בשלב זה שהוא השלב הסופי של גיוס עובדים באמצעות מכון אבחון, לאחר הריאיון שעובר המועמד מחליט מנהל החברה אם המועמד מתאים לחברה או לא. במידה שהמועמד אינו עובר את הריאיון הוא לא מתקבל לחברה ומסתיים התהליך. אך אם המעסיק מחליט לקבל את המועמד הוא מגויס לחברה.

כל אחד מהשלבים הללו עוזר לקבל תמונה מלאה לגבי בחירה נכונה והשתלבותו של המועמד בתפקיד בו הוא אמור להיות.

לגיוס עובדים באמצעות מכון אבחון התקשרו עוד היום לפילת בטלפון 03-7679261 ותתחילו לעבוד מיד!