גיוס עובדים – איך לעשות את זה נכון?

 

גיוס עובדים הוא תהליך שכל עסק עובר במהלך חייו,  תהליך הגיוס  העובדים יכול להיות  בתחילת העסק או מהלך פעילות העסק. בתהליך הגיוס  זה יש לגייס את המועמדים המקצועיים ובעלי הניסיון בתחום ושאר עונים על דרישות התפקיד. גיוס העובדים בפילת כולל מבחנים מעשיים ותיאורטיים וכן מבחנים קוגניטיביים ומבחני אישיות, אשר המועמד עובר במהלך מרכז אבחון. מבחנים אלה הם חלק מתהליכי הסינון לאיוש המשרה בטרם הריאיון האישי אצל המעסיק.

מתי יש צורך בגיוס עובדים לעסק?

הצורך בגיוס עובדים לעסק נעשה בתחילת הקמת העסק וכן במהלך פעילותו, בין אם זה  עקב הרחבת העסק וכו'. מעסיקים רבים מגייסים עובדים רבים אך מאחר וישנם לא מעט מתמודדים על כל משרה ישנו צורך בסינון ומיון  ראשוני של המתמודדים אשר נעשה באמצעות מבחנים שונים מעשיים ותיאורטיים אשר מתבצעים במרכז הערכה באמצעות פסיכולוגים ואנשי מקצוע שונים. האבחונים נותנים מידע  רב על התאמת מהמועמד לתפקיד ועל יכולותיו וכישוריו האישיים של המועמד. הודות למידע זה ניתן לסנן את המועמדים הלא מתאימים ולהתמקד במועמדים המתאימים לדרישות התפקיד.

מהם האמצעים היעילים ביותר לגיוס עובדים בפילת?

בפילת תמצאו מגוון אמצעים לגיוס מקצועי ואיכותי של עובדים. מבחני אישיות, מבחני כישורים, סימולציות, ראיונות אישיים, DATA MINING, HR TECH, ניתוח תגובות נוירולוגיות, זיהוי פנים ועוד הם חלק משיטות האבחון אשר מתבצעות בפילת והעוזרות לגייס עובדים איכותיים ומקצועיים בהתאם לדרישות התפקיד. המבחנים מתבצעים במרכזי הערכה של פילת וארוכים יום שלם, לכן יש להיערך בהתאם ובסבלנות רבה.

גיוס עובדים יעיל עושים עם פילת

גיוס העובדים בפילת מתבצע באמצעות אבחונים שונים המתבצעים במרכזי הערכה של פילת. במרכזים אלה מגיע המועמד ליום מבחנים וראיונות אשר אורך בין 7-9 שעות ומבצע מבחנים עיונים ומעשים ליד מחשב. כמו כן, מבחני הערכה כוללים מבחני אישיות ומבחנים כישורים של המועמד, סימולציות בהם משתתף המועמד וכן ריאיון אישי עם מומחי ההשמה של פילת. בסיום יום מרכז הערכה מתקבלת חוות דעת אשר נכתבת באמצעות פסיכולוגים מנוסים ובאמצעותה ניתן לסנן ולמיין את המועמדים המתאימים ביותר לתפקיד. חוות הדעת עוזרת  לאנשי המקצוע של פילת לקבל את ההחלטה הנכונה על סמך המידע הרב אשר נאסף בתהליך האבחון ואשר מסכם את הלקוח בהיבטים שונים בנוגע להתאמתו או אי התאמתו לתפקיד. חוות הדעת עוזרת להמשך תהליכי המיון הפנים ארגונים וניתן למקד איתה את המשך התהליך עצמו.

לגיוס עובדים איכותי, מקצועי ומנוסה התקשרו עוד היום לפילת בטלפון 03-7679261