גיוס מתכנתים

 

אחד התפקידים הקשים ביותר לגיוס כ"א הוא גיוס מתכנתים. ההיצע הגדול והדרישות השונות מהתפקיד עצמו יוצרים מצב בו יש לסנן את העובדים המקצועיים ובעלי הניסיון בתחום על מנת לקבל את העובדים הטובים והיעילים ביותר לתפוקת הארגון. בפילת תוכלו למצוא שיטות שונות לגיוס מתכנתים שכוללים בין היתר מבחינת קבלה למתכנתים וכן פיתוח לומד לגיוס והשמה של מתכנתים בהתאם לדרישות הארגון.

מדוע יש צורך בגיוס מתכנים?

הצורך ההולך וגובר של מתכנתים הולך וגובר עם השנים. יותר ויותר אנשים לומדים את מקצוע התכנות על מנת להשיג עבודות יוקרתיות, מעמד נכבד, משכורות טובות ותנאים טובים. עקב הביקוש הרב למקצוע התכנות, נוצר מצב בו ישנם לא מעט מועמדים המתמודדים על משרה אחת. על מנת לסנן את אותם מועמדים ולבחור את המועמדים הטובים ביותר והיעילים לארגון יש צורך בסינון מטעם פילת. לאחר הסינון מתקבלים כמה עובדים פוטנציאליים שמותכם ניתן לבחור את העובד הטוב ביותר.

כיצד מתבצע גיוס מתכנתים בפילת?

גיוס המתכנתים דורש סינון מקצועי בהתאם לניסיון המועמד. לכן באמצעות פילת עוברים המועמדים לתפקיד אבחון תעסוקתי בהתאם לניסיונם המקצועי וכישוריהם האישיים. במהלך יום מרוכז בפילת ובהתאם לבקשות הארגון או החברה שאליה מתמיינים המתכנתים, ניתן לאתר את המתכנתים הטובים והיעילים ביותר לארגון. מבחנים אלה כוללים מבחני כישורים המעוברים באופן ממוחשב, מבחני אישיות ומבחני סימולציות, טפסים ושאלונים ולבסוף ראיון אישי. כל המבחנים הללו נותנים מידע לפילת על מנת לגייס את האדם הנכון ולאורך זמן רב. לכן בעת סינון מועמדים לתפקידים שונים אסור לפספס את שלב המיונים והמבחנים אשר נותן לנו מידע רב על המועמדים ועל תרומתם לארגון עצמו לטווח הרחוק.

סינון מתכנתים עם פילת

סינון מועמדים היא אחת הדרכים היעילות ביותר על מנת לקבל מועמדים מקצועיים, איכותיים ומתאימים לתפקיד. באמצעות מבחנים מעשיים ועיוניים ופיתוח לומדה לגיוס עובדים בהתאם לדרישות הארגון, ניתן לקבל את המועמדים היעילים ביותר לארגון. דבר זה חשוב ביותר לארגון עצמו, במיוחד שמדובר על גיוס מועמד שאנו רוצים שיישאר איתנו לטווח הרחוק. באמצעות פילת ניתן לסנן את המועמדים המקצועיים והמנוסים ביותר בהתאם לדרישות הארגון. באמצעות מבחנים עיוניים ומעשיים ניתן לקבל מידע רב על המועמד ולהחליט אם הוא מתאים לתפקיד או לא על סמך נתונים אלו. שיטה זאת חוסכת לנו ולמועמד זמן יקר וכסף.

מעוניינים לגייס מתכנתים דרך פילת? לגיוס מתכנתים התקשרו עוד היום לפילת 03-7679261