גיוס מיקור חוץ

קבוצת פילת הינה חברת מיון והשמה המובילה בישראל וכוללת מערך של אנשי מקצוע מנוסים אשר מעניקים שירות וייעוץ מקצועי ללקוחות עסקיים ופרטיים כאחד. חברתנו מעניקה שירותי גיוס ומיקור חוץ לחברות וארגונים ומציעה שותפות פעילה בדינמיקה הארגונית.

כיום יותר ויותר ארגונים וחברות מעבירים את פעילויות הגיוס ותהליכי עבודה לחברות חיצוניות אשר מתמחות בשיטת גיוס מיקור חוץ. עובדים הם המשאב החיוני והעיקרי עבור כל חברה וארגון ותהליכי הגיוס והאבחון נעשים מסובכים ומורכבים, גוזלים משאבים וזמן יקר מהחברה ומסיטים אותה מעיקר עיסוקה.

גיוס מיקור חוץ דרך מכון פילת

למה גיוס מיקור חוץ?

·         גיוס מהיר וממוקד שחוסך משאבים יקרים במיון וסינון קורות חיים.

·         בחינות והערכות שנעשות על ידי אנשי מקצוע אשר בוחנים עבורכם את המועמד.

·         גיוס עובדים מקצועיים שיתאימו לתפקיד ולארגונך.

·         רמת ניהול בארגון תאפשר לכל להפיק את המיטב מכל צוות.

·         תהליכי קליטת עובדים והדרכה בהתאם לערכי החברה או הארגון.

·         המשך ההתמקדות בליבת הארגון שלכם לצד תהליכי הגיוס והערכה של מועמדים.

גיוס מיקור חוץ עם קבוצת פילת

תהליכי גיוס עובדים לרוב גוזלים זמן יקר ומסבכים את ראשי הארגונים בעלויות, פרסום, ראיונות, זימונים, קליטה ודרכה אשר מסיטים את ארגונך מליבת העיסוק . קבוצת פילת מציעה מגוון פתרונות גיוס ואבחון שונים אשר מתואמים באופן האידאלי לצרכים הספציפיים של הארגון שלך.

אם אתם רוצים להיות בטוחים שאתם משבצים את האדם הנכון לתפקיד הרלוונטי ולהימנע מהכנסת מועמדים לא מתאימים למשרות ובזבוז משאבים יקרים לארגונכם אנו בקבוצת פילת נשמח לסייע לכם לנהל את תהליכי הגיוס והתאמה על ידי גיוס מיקור חוץ אשר מבוססות על טכנולוגיית IT מתקדמות במטרה להגדיל את איכות האנושית בארגונכם.

לפרטים נוספים אנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים או להתקשר – 03-7679261