אבחון עובדים

כל עסק השואף לגייס ולהכשיר עובדים לתפקיד יעודי בארגון חייב לקחת בכובד ראש את התפקיד החשבון של אבחון עובדים נכון ומדויק. ארגונים רבים מבזבזים משאבים רבים על גיוס וכן הכשרת אנשים שלא מתאימים לתפקיד שהם צריכים לאייש. קבוצת פילת מתמחים כבר למעלה מ- 45 שנים בגיוס ואבחון עובדים המתאימים ביותר לתפקיד.

ארגון מעסיק עובד חדש לאחר מבחן אבחון עובדים של קבוצת פילת מוצלח

הצורך באבחון עובדים

אבחון עובדים הינו אחד הדברים הכי חשובים לארגונים, חברות ועסקים, על מנת שתוכלו להעריך נכון את האדם העומד לפניכם ומציע את עצמו לעבודה וכן שתוכלו לבחור באדם הנכון לתפקיד חשוב להעביר את המתמודדים מספר מבחנים ומשימות על מנת להבין את החוזקות והחולשות של כל מתמודד.

להתאים עובד לתפקיד – אבחון עובדים נכון יכול לסייע לכם להתאים את המתומדד בעל הכישורים הכי מתאימים לתפקיד ספציפי ככל שיהיה, בנוסף אבחון עובדים מעניק עוד נקודת מבט מקצועית ומדוייקת מעבר לקורות החיים והראיון האישי.

מסייע בשימור עובדים – שימור עובדים וכן חיי עובד בחברה חייבים להיות גבוה בסדר החשיבות בכל ארגון, זה ידוע כי עובדים בעלי ניסיון המכירים את המערכת וכן מתאימים לתפקיד יעילים יותר, מגדילים ראש יותר, ונשחקים לאט יותר.

אבחון עובדים עם פילת

קבוצת פילת הינה החברה הגדולה ביותר לאבחון, כל אבחון של כל עובד מתבצע ע"י מבחנים ממוחשבים ותוכנות מתקדמות הנותנות לנו את נקודת המצב הכי ברורה אודות כישריו של העובד, הסיבות השכיחות ביותר שחברות וארגונים עובדים עימנו ועורכים מבחני אבחון לעובדים חדשים הינם:

חוסר במשאבים – להרבה חברות וארגונים אין את הכוח והמשאבים להתמודד עם התחרות של גיוס עובדים איכותיים וכן לא לכל חברה יש עובדי מחלקת המשא"ב היכולים לבצע הערכה מדוייקת ללא התוכנות והאמצעים הדרושים.

התאמת אדם לתפקיד – כול ארגון גדול ווה בעבר את מה שאנו מכנים "רכבות עובדים", מאות של שעות הכשרה שמתבזבזות עקב איוש לא נכון לתפקיד מסויים, אנו בפילת יכולים לשים את האצבע על המתמודד בעל הסיכוי הכי גבוהה להצליח בתפקיד וזה תוך מבחנים ספציפים לבדיקת כישוריהם של המתמודדים ולחסוך לך שעות הכשרה וכן לצמצם את שיעור העזיבה של העובדים בארגונך.

עמידה ביעדים – זה ידוע כי מחסור בעובדים מוביל לעיכובים ואי עמידה ביעדים, בעזרת אבחון עובדים נכון ועבודה קבועה עם קבוצת פילת תוכלו להבטיח לעצמכם גיוס מאש"ב מוצלח ולהימנע מלהגיע למצבי מצוקה מסוג זה.

לא מתפשרים עקב לחץ – בהמשך לסעיף הקודם, הרבה ארגון מתפשרים על עובדים ומעסיקים כל מתמודד המציג להם קו"ח, התפשרות וגיוס תחת מצבי לחץ מוביל לשיעור עעזיבה מאוד גבוהה ובזבוז של כסף ומשאבים ושעות עבודה עקב הכשרה של אדם שלא מתאים לתפקיד.

לומדות לאבחון עובדים

במכון פילת, אנו מתמחים במיון ואבחון כישורים למתמודדים, אנו מבצעים את מבחני האבחון שלנו עם תוכנות ממוחשבות מאוד מתקדמות הבודקת את הכישורים והיכולות של כל מתמודד, בנוסף נבדקים נושאים כמו תפקוד תחת לחץ, שיתוף פעולה עם הסביבה, חשיבה מקורית, כישורי מנהיגות וכו'.

הצטרפו לארגונים רבים שעובדים עם קבוצת פילת

כאמור, קבוצת פילת הינה החברה הכי וותיקה בשוק הישראלי בתחום אבחון תעסוקתי ומבחני אבחון עובדים כבר למעלה מ- 45 שנים. לנו ניסיון רב עם חברות וארגונים  מהמובילים במשק! רוצים לגייס עובדים בצורה מדויקת? רוצים לשמר עובדים לתקופה ארוכה ולהימנע משחיקה של עובדים?

השאירו פרטים או חייגו אלינו – 03-7679261